Διακήρυξη 07/2024
Buyer: ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία Πεζικού
- Published
- 24 July 2024
- Submission deadline
- 30 August 2024, 23:59
- Estimated value
- €315,000
- Place of performance
- Διδυμότειχο, EL511
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00443515-2024
- Reference
- cd7ea1c8-d0fa-4a6b-815a-5555de65383a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 03221200Frutos hortícolas
Description
Διακήρυξη προμήθειας νωπών οπωροκηπευτικών συσσιτίου Μονάδων - Στρατιωτικών Εκμεταλλεύσεων της ΧΙΙ Μ/Κ ΜΠ
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
Official publications
- TED · 00443515-2024 · 24 July 2024
- OJS · 143/2024 · 24 July 2024