Διακήρυξη 06/2025
Buyer: ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία Πεζικού
- Published
- 9 October 2025
- Submission deadline
- 14 November 2025, 10:00
- Estimated value
- €250,350
- Place of performance
- Αλεξανδρούπολη, Διδυμότειχο, Σαμοθράκη, EL511
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00662899-2025
- Reference
- 50e95be8-73df-4fb6-91f3-cf222d59b7fe
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15612000Harina de cereales o legumbres y productos conexos
- 15612120Harina de panificación
- 15612110Harina integral
Description
Διακήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού δημόσιου διαγωνισμού για την προμήθεια αλεύρων αρτοποίησης προς κάλυψη των αναγκών συσσιτίου σε άρτο του προσωπικού των Μονάδων – Ανεξάρτητων Υπομονάδων και Στρατιωτικών Καταστημάτων/Εκμεταλλεύσεων της ΧΙΙ Μ/Κ ΜΠ [συμπεριλαμβανομένης της ΤΔ 41 ΣΠ (ν. Σαμοθράκη)] και της ΧVΙ Μ/Κ ΜΠ.
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 15612120 Harina de panificación | €99,750 |
| 2 | Τμήμα 2 | 15612110 Harina integral | €30,600 |
| 3 | Τμήμα 3 | 15612120 Harina de panificación | €88,500 |
| 4 | Τμήμα 4 | 15612110 Harina integral | €16,200 |
| 5 | Τμήμα 5 | 15612120 Harina de panificación | €13,500 |
| 6 | Τμήμα 6 | 15612110 Harina integral | €1,800 |
Award criteria
- Price — Όπως στη Διακήρυξη
Official publications
- TED · 00662899-2025 · 9 October 2025
- OJS · 194/2025 · 9 October 2025