Διακήρυξη 06/2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
- Published
- 16 December 2024
- Submission deadline
- 20 January 2025, 15:00
- Estimated value
- €676,966
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00768189-2024
- Reference
- c3c58818-cd4c-457b-b729-dfe09b98376f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30213300Ordenadores de mesa
- 30231310Monitores de pantalla plana
Description
Ανοικτή Ηλεκτρονική Διαγωνιστική διαδικασία σύναψης σύμβασης για την προμήθεια Επιτραπέζιων Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (CPV 30213300-8) και Οθονών (CPV 30231310-3) για την κάλυψη αναγκών του Ανώτατου Συμβουλίου Επιλογής Προσωπικού (ΑΣΕΠ), συνολικής εκτιμώμενης αξίας 676.966,00 ευρώ χωρίς Φ.Π.Α.
Award criteria
- Price — Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει τιμής.
Official publications
- TED · 00768189-2024 · 16 December 2024
- OJS · 244/2024 · 16 December 2024