Διακήρυξη 05/2025
Buyer: ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία Πεζικού
- Published
- 20 May 2025
- Submission deadline
- 20 June 2025, 23:59
- Estimated value
- €800,699
- Place of performance
- EL511
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00322670-2025
- Reference
- 4ec5f696-9ae5-4eb8-9560-83ada88818a3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15110000Carne
Description
Διακήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού δημόσιου διαγωνισμού για την προμήθεια νωπών και κατεψυγμένων κρεάτων και πουλερικών για τις Μονάδες - Ανεξ. Υπομονάδες και Στρατιωτικές Εκμεταλλεύσεις/Καταστήματα της ΧVI Μ/Κ ΜΠ και 50 Μ/Κ ΤΑΞ
Lots (14)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 15112130 Pollos | €18,072 |
| 2 | Τμήμα 2 | 15112130 Pollos | €18,370 |
| 3 | Τμήμα 3 | 15130000 Productos cárnicos | €2,064 |
| 4 | Τμήμα 4 | 15112130 Pollos | €24,632 |
| 5 | Τμήμα 5 | 15130000 Productos cárnicos | €470 |
| 6 | Τμήμα 6 | 15112130 Pollos | €4,641 |
| 7 | Τμήμα 7 | 15130000 Productos cárnicos | €2,075 |
| 8 | Τμήμα 8 | 15111000 Carne de bovino | €3,325 |
| 9 | Τμήμα 9 | 15111200 Carne de ternera | €244,300 |
| 10 | Τμήμα 10 | 15111000 Carne de bovino | €52,000 |
| 11 | Τμήμα 11 | 15113000 Carne de cerdo | €181,950 |
| 12 | Τμήμα 12 | 15112130 Pollos | €235,500 |
| 13 | Τμήμα 13 | 15115000 Cordero y carnero | €10,850 |
| 14 | Τμήμα 14 | 15112120 Pavos | €2,450 |
Award criteria
- Price — Όπως στη Διακήρυξη
Official publications
- TED · 00322670-2025 · 20 May 2025
- OJS · 96/2025 · 20 May 2025