Διακήρυξη 05/2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
- Published
- 24 December 2024
- Submission deadline
- 3 February 2025, 15:00
- Estimated value
- €2,555,391
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 3
- Notice number
- 00792741-2024
- Reference
- 138eb202-4102-4ddc-888a-aa9404bc9462
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42512200Acondicionadores de aire para empotrar
Description
Ανοικτή Ηλεκτρονική Διαγωνιστική διαδικασία σύναψης συμφωνίας πλαίσιο διάρκειας ενός (1) έτους για την προμήθεια 4.418 τεμαχίων Κλιματιστικών Μηχανημάτων (CPV 42512200-0) για την κάλυψη αναγκών φορέων του Δημοσίου, συνολικής εκτιμώμενης αξίας 2.555.391,00 ευρώ χωρίς Φ.Π.Α.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 42512200 Acondicionadores de aire para empotrar | €243,160 |
| 2 | Τμήμα 2 | 42512200 Acondicionadores de aire para empotrar | €425,996 |
| 3 | Τμήμα 3 | 42512200 Acondicionadores de aire para empotrar | €1,886,235 |
Award criteria
- Quality — Η συμφωνία πλαίσιο θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας - τιμής, ανά Τμήμα.
Official publications
- TED · 00792741-2024 · 24 December 2024
- OJS · 250/2024 · 24 December 2024