El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Διακήρυξη 05_2024

Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ/ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ/ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΟΠΤΕΙΑΣ ΑΠΟΘΗΚΩΝ

Published
16 July 2024
Submission deadline
2 September 2024, 15:00
Estimated value
€725,806
Place of performance
Πειραιάς, EL307
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00425544-2024
Reference
e5a0c353-df23-40e3-967c-b62a6c72179a
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη για την "Παροχή υπηρεσιών συντήρησης και προμήθειας ανταλλακτικών ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων, ανελκυστήρων και κλιματισμού κεντρικού κτιρίου Υ.ΝΑ.Ν.Π. και παρακείμενου πύργου για χρονικό διάστημα τριάντα έξι (36) μηνών"(συστημικός αριθμός διακήρυξης στο ΕΣΗΔΗΣ: -354271-)

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1: Αφορά τα Είδη Α΄, Γ΄, Δ΄, Ε΄, ΣΤ΄: «Παροχή υπηρεσιών συντήρησης και προμήθειας ανταλλακτικών ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων κεντρικού κτιρίου Υ.ΝΑ.Ν.Π. και παρακείμενου πύργου για χρονικό διάστημα τριάντα έξι (36) μηνών» (συστημικός αριθμός διακήρυξης στο ΕΣΗΔΗΣ: -354271-)
Πειραιάς, EL307
31720000 Equipo electromecánico €318,262
2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2: Αφορά το Είδος Β’ «Παροχή υπηρεσιών συντήρησης και προμήθειας ανταλλακτικών κλιματισμού κεντρικού κτιρίου Υ.ΝΑ.Ν.Π. και παρακείμενου πύργου για χρονικό διάστημα τριάντα έξι (36) μηνών»(συστημικός αριθμός διακήρυξης στο ΕΣΗΔΗΣ: -354271-)
Πειραιάς, EL307
31710000 €268,818
3 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3: Αφορά το Είδος Ζ’: «Παροχή υπηρεσιών συντήρησης και προμήθειας ανταλλακτικών ανελκυστήρων κεντρικού κτιρίου Υ.ΝΑ.Ν.Π. και παρακείμενου πύργου για χρονικό διάστημα τριάντα έξι (36) μηνών».(συστημικός αριθμός διακήρυξης στο ΕΣΗΔΗΣ: -354271-)
Πειραιάς, EL307
31710000 €138,726

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ/ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ/ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΟΠΤΕΙΑΣ ΑΠΟΘΗΚΩΝ