El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Διακήρυξη 05/2024

Buyer: ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία Πεζικού

Published
6 June 2024
Submission deadline
5 July 2024, 23:59
Estimated value
€640,020
Place of performance
EL511
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00334374-2024
Reference
041b91cb-a9b8-4b94-89ef-f2b38983f96e
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την προμήθεια νωπών και κατεψυγμένων κρεάτων και πουλερικών για κάλυψη των αναγκών της XΙI Μ/Κ ΜΠ πλην της ΤΔ 41 ΣΠ.

Lots (10)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Τμήμα 1
EL511
15110000 Carne €22,500
2 Τμήμα 2
EL511
15110000 Carne €123,840
3 Τμήμα 3
EL511
15110000 Carne €101,256
4 Τμήμα 4
EL511
15110000 Carne €138,753
5 Τμήμα 5
EL511
15110000 Carne €9,756
6 Τμήμα 6
EL511
15110000 Carne €3,762
7 Τμήμα 7
EL511
15110000 Carne €139,365
8 Τμήμα 8
EL511
15110000 Carne €18,147
9 Τμήμα 9
EL511
15110000 Carne €19,191
10 Τμήμα 10
EL511
15110000 Carne €33,450

Award criteria

Official publications