Διακήρυξη 04/2024
Buyer: ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία Πεζικού
- Published
- 29 April 2024
- Submission deadline
- 27 May 2024, 23:59
- Estimated value
- €315,000
- Place of performance
- Διδυμότειχο, EL511
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00253094-2024
- Reference
- 69e60742-0c60-4542-b6b3-6ddf516543f6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 03221200Frutos hortícolas
Description
Διακήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού δημόσιου διαγωνισμού για την προμήθεια οπωροκηπευτικών για Μονάδες - Στρατιωτικές Εκμεταλλεύσεις της ΧΙΙ Μ/Κ ΜΠ
Award criteria
- Price — Όπως στη Διακήρυξη
Official publications
- TED · 00253094-2024 · 29 April 2024
- OJS · 84/2024 · 29 April 2024