Διακήρυξη 03.2025
Buyer: ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
- Published
- 9 September 2025
- Estimated value
- €298,387
- Place of performance
- ΑΜΦΙΣΣΑ, EL645
- Procedure
- Negotiated procedure
- Notice number
- 00586816-2025
- Reference
- 14268704-75f7-4dc2-833f-08ee5eb4d10f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09100000Combustibles
- 09132100Gasolina sin plomo
- 09134100Gasoil
- 09135100Petróleo para calefacción
Description
Ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων με ανοικτή διαδικασία άρθρο 27 της Οδηγίας 2014/24/ΕΕ και κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη με βάση τη χαμηλότερη τιμή σε ευρώ, για την προμήθεια υγρών καυσίμων (θέρμανσης και κίνησης), για το έτος 2026 συμπεριλαμβανομένου και του δικαιώματος προαίρεσης για το έτος 2027,το έτος 2026 μέχρι του ποσού των 149.193,54 €, πλέον Φ.Π.Α. 24%, (αξία ειδών προ ΦΠΑ : 149.193,54 €, πλέον ΦΠΑ 24% : 35.806,46 €, σύνολο 185.000,00 €), με δικαίωμα προαίρεσης για ακόμη ένα έτος (2027) κατά το χρονικό διάστημα από την 01-01-2027 έως την 31-12-2027,το οποίο θα ασκηθεί άπαξ, με μονομερή Απόφαση της Αναθέτουσας Αρχής (Διεύθυνση Αστυνομίας Φωκίδας), κι ενώ η αρχική σύμβαση βρίσκεται σε ισχύ για το 100% της αξίας της αρχικής σύμβασης, θα αφορά το ίδιο αντικείμενο, υπό τους ίδιους όρους που αναφέρονται στην αρχική σύμβαση, μέχρι του ποσού των 149.193,54 € πλέον Φ.Π.Α. 24%, (αξία ειδών προ ΦΠΑ : 149.193,54 €, πλέον ΦΠΑ 24% : 35.806,46 €, σύνολο 185.000,00 €).
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | TMHMA 1 | 09100000 Combustibles | €95,161 |
| 2 | TMHMA 3 | 09100000 Combustibles | €7,258 |
| 3 | TMHMA 2 | 09100000 Combustibles | €7,258 |
| 4 | TMHMA 4 | 09100000 Combustibles | €27,419 |
| 5 | TMHMA 5 | 09100000 Combustibles | €5,645 |
| 6 | TMHMA 6 | 09100000 Combustibles | €6,452 |
| 7 | Lot 7 | — | €298,387 |
Award criteria
- Price — Για την ανάδειξη προμηθευτή/ών για την προμήθεια υγρών καυσίμων, κριτήριο κατακύρωσης είναι η χαμηλότερη τιμή σε ευρώ, που θα προκύπτει μετά την ποσοστιαία έκπτωση « επί τοις εκατό (%) » επί της…
- Price — Για την ανάδειξη προμηθευτή/ών για την προμήθεια υγρών καυσίμων, κριτήριο κατακύρωσης είναι η χαμηλότερη τιμή σε ευρώ, που θα προκύπτει μετά την ποσοστιαία έκπτωση « επί τοις εκατό (%) » επί της…
- Price — Για την ανάδειξη προμηθευτή/ών για την προμήθεια υγρών καυσίμων, κριτήριο κατακύρωσης είναι η χαμηλότερη τιμή σε ευρώ, που θα προκύπτει μετά την ποσοστιαία έκπτωση « επί τοις εκατό (%) » επί της…
- Price — Για την ανάδειξη προμηθευτή/ών για την προμήθεια υγρών καυσίμων, κριτήριο κατακύρωσης είναι η χαμηλότερη τιμή σε ευρώ, που θα προκύπτει μετά την ποσοστιαία έκπτωση « επί τοις εκατό (%) » επί της…
- Price — Για την ανάδειξη προμηθευτή/ών για την προμήθεια υγρών καυσίμων, κριτήριο κατακύρωσης είναι η χαμηλότερη τιμή σε ευρώ, που θα προκύπτει μετά την ποσοστιαία έκπτωση « επί τοις εκατό (%) » επί της…
- Price — Για την ανάδειξη προμηθευτή/ών για την προμήθεια υγρών καυσίμων, κριτήριο κατακύρωσης είναι η χαμηλότερη τιμή σε ευρώ, που θα προκύπτει μετά την ποσοστιαία έκπτωση « επί τοις εκατό (%) » επί της…
- Price
- Price — κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη με βάση τη χαμηλότερη τιμή σε ευρώ, που θα προκύπτει μετά την ενιαία ποσοστιαία έκπτωση επί τοις εκατό (%), επί της εκάστοτε νόμιμα…
Official publications
- TED · 00586816-2025 · 9 September 2025
- OJS · 172/2025 · 9 September 2025