Διακήρυξη 03/2024
Buyer: ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία Πεζικού
- Published
- 24 April 2024
- Submission deadline
- 22 May 2024, 23:59
- Estimated value
- €218,100
- Place of performance
- Διδυμότειχο, EL511
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00244183-2024
- Reference
- be049abf-ccb2-4212-b71e-b281a7d00940
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15542300Queso feta
- 15982000Refrescos
- 15320000Zumos de frutas y hortalizas
- 15861000Café
Description
Διακήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού δημόσιου διαγωνισμού για την προμήθεια εφοδίων Κλάσης Ι (τρόφιμα συσσιτίου) για Μονάδες - Στρατιωτικές Εκμεταλλεύσεις της ΧΙΙ Μ/Κ ΜΠ
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 2 | 15982000 Refrescos | €62,700 |
| 2 | Τμήμα 1 | 15542300 Queso feta | €106,500 |
| 3 | Τμήμα 4 | 15320000 Zumos de frutas y hortalizas | €22,500 |
| 4 | Τμήμα 3 | 15320000 Zumos de frutas y hortalizas | €26,400 |
Award criteria
- Price — ΌΠως στη Διακήρυξη
- Price — ΌΠως στη Διακήρυξη
- Price — ΌΠως στη Διακήρυξη
- Price — ΌΠως προβλέπεται στη διακήρυξη
Official publications
- TED · 00244183-2024 · 24 April 2024
- OJS · 81/2024 · 24 April 2024