Διακήρυξη 02/2025
Buyer: ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
- Published
- 21 August 2025
- Submission deadline
- 24 September 2025, 15:00
- Estimated value
- €186,290
- Place of performance
- ΦΛΩΡΙΝΑ, EL533
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00547153-2025
- Reference
- b1f12d7d-6ae5-4dfc-aa83-b449c260729c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09100000Combustibles
- 09132100Gasolina sin plomo
- 09134100Gasoil
- 09135100Petróleo para calefacción
Description
Προμήθεια υγρών καυσίμων (βενζίνη αμόλυβδη, πετρέλαιο κίνησης και πετρέλαιο θέρμανσης), για την κάλυψη ανελαστικών αναγκών του μηχανοκίνητου στόλου και των κτιρίων της Δ/νσης Αστυνομίας Φλώρινας και των υφισταμένων της Υπηρεσιών (Α.Τ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ, Α.Τ. ΒΕΥΗΣ, Α.Τ. ΠΡΕΣΠΩΝ, Τ.Σ.Φ. Κ. ΚΛΕΙΝΩΝ, Τ.Σ.Φ. ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΠΗΓΗΣ και Τ.Σ.Φ. ΠΡΕΣΠΩΝ) για το έτος 2026 (από 01-01-2026 έως και την 31-12-2026), με δικαίωμα προαίρεσης για το έτος 2027 (από 01-01-2027 έως και την 31-12-2027).
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 09100000 Combustibles | €16,935 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 09100000 Combustibles | €37,903 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 09100000 Combustibles | €18,548 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 | 09100000 Combustibles | €22,581 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 | 09100000 Combustibles | €41,935 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 | 09100000 Combustibles | €48,387 |
| 7 | Διακήρυξη 02/2025 | — | €186,290 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή). Χαμηλότερη τιμή θεωρείται το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης (%) στη νόμιμα διαμορφούμενη κάθε…
- Price — Κριτήριο ανάθεσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή). Χαμηλότερη τιμή θεωρείται το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης (%) στη νόμιμα διαμορφούμενη κάθε…
- Price — Κριτήριο ανάθεσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή). Χαμηλότερη τιμή θεωρείται το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης (%) στη νόμιμα διαμορφούμενη κάθε…
- Price — Κριτήριο ανάθεσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή). Χαμηλότερη τιμή θεωρείται το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης (%) στη νόμιμα διαμορφούμενη κάθε…
- Price — Κριτήριο ανάθεσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή). Χαμηλότερη τιμή θεωρείται το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης (%) στη νόμιμα διαμορφούμενη κάθε…
- Price — Κριτήριο ανάθεσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή). Χαμηλότερη τιμή θεωρείται το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης (%) στη νόμιμα διαμορφούμενη κάθε…
- Price — Κριτήριο ανάθεσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή). Χαμηλότερη τιμή θεωρείται το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης (%) στη νόμιμα διαμορφούμενη κάθε…
Official publications
- TED · 00547153-2025 · 21 August 2025
- OJS · 159/2025 · 21 August 2025