ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 02/2024 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΟΞΥΓΟΝΟΥ ΠΡΟΣ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΩΝ ΦΟΡΕΩΝ Π.Φ.Υ. ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ 3ΗΣ Υ.ΠΕ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
Buyer: 3η Υγειονομική Περιφέρεια Μακεδονίας
- Published
- 18 June 2024
- Submission deadline
- 26 July 2024, 23:59
- Estimated value
- €294,122
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00358674-2024
- Reference
- da3ec72b-6e26-4699-b064-d8b5c94677a0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24111900Oxígeno
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΞΥΓΟΝΟΥ ΠΡΟΣ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΩΝ ΦΟΡΕΩΝ Π.Φ.Υ. ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ 3ΗΣ Υ.ΠΕ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
Award criteria
- Quality
Official publications
- TED · 00358674-2024 · 18 June 2024
- OJS · 117/2024 · 18 June 2024
Other tenders from 3η Υγειονομική Περιφέρεια Μακεδονίας
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ
- «Πρόληψη και Ενδυνάμωση Πολιτών μέσω Ψηφιακών Τεχνολογιών στην Κεντρική Μακεδονία» στο πλαίσιο του Υποέργου 1
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ
- Ανοιχτός Διαγωνισμός Άνω των Ορίων, με αριθμό Διακήρυξης 05/2026, για την προμήθεια Ανοσολογικών Εξετάσεων με την παραχώρηση συνοδού…
- Ανοιχτός Διαγωνισμός Άνω των Ορίων, με αριθμό Διακήρυξης 05/2026, για την προμήθεια Ανοσολογικών Εξετάσεων με την παραχώρηση συνοδού…
- ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 01/2025) ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 07/2025 ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΣΤΗΜΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ – ΕΣΗΔΗΣ:385677 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ…
- ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 01/2025) ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 07/2025 ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΣΤΗΜΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ – ΕΣΗΔΗΣ:385677 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΥΟ (2) ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (AMBULANCE) ΠΡΟΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ 4X4 DIESEL ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ…