Διακήρυξη 02/2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
- Published
- 4 September 2024
- Submission deadline
- 10 October 2024, 15:00
- Estimated value
- €3,772,766
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00531168-2024
- Reference
- e5183f08-a4f6-4d92-924f-2772ce0144f7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30213100Ordenadores portátiles
Description
Ανοικτή Ηλεκτρονική Διαγωνιστική διαδικασία σύναψης συμφωνίας πλαίσιο διάρκειας ενός (1) έτους για την προμήθεια 5.547 Φορητών Επιτραπέζιων Μικροϋπολογιστών (CPV 30213100-6) για την κάλυψη αναγκών φορέων του Δημοσίου, συνολικής εκτιμώμενης αξίας 3.772.766,00 ευρώ χωρίς Φ.Π.Α.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 30213100 Ordenadores portátiles | €180,437 |
| 2 | Τμήμα 2 | 30213100 Ordenadores portátiles | €468,040 |
| 3 | Τμήμα 3 | 30213100 Ordenadores portátiles | €3,124,289 |
Award criteria
- Price — Η συμφωνία πλαίσιο θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει τιμής ανά Τμήμα.
Official publications
- TED · 00531168-2024 · 4 September 2024
- OJS · 172/2024 · 4 September 2024