Διακήρυξη 02/2024
Buyer: ΝΕΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ Α.Ε. - ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
- Published
- 1 August 2024
- Submission deadline
- 10 September 2024, 16:00
- Estimated value
- €1,209,677
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00463626-2024
- Reference
- 6ff8382d-042e-4c65-988a-4d6a80ca1fbf
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Description
Διακήρυξη Ανάπτυξης και Λειτουργίας Προηγμένου Συστήματος Διαχείρισης Προορισμού - DMS
Award criteria
- Quality
Official publications
- TED · 00463626-2024 · 1 August 2024
- OJS · 149/2024 · 1 August 2024
Other tenders from ΝΕΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ Α.Ε. - ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
- ΒΙΟΚΛΙΜΑΤΙΚΗ ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΚΑΙ ΕΝΟΠΟΙΗΣΗ 26 ΣΤΡΕΜΜΑΤΩΝ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΠΑΡΚΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΨΥΧΗΣ (ΜΕ ΥΠΑΙΘΡΙΟ ΘΕΑΤΡΟ) ΣΤΗ…
- Διαμόρφωση Κοινόχρηστων Χώρων επί της οδού Λεωφόρου Δεκελείας του Δήμου Ν. Φιλαδέλφειας-Χαλκηδόνας
- Μελέτη Οριοθέτησης και Διευθέτησης Ρέματος Ολύμπου του Δήμου Σαρωνικού
- Σχεδιασμός και Υλοποίηση Δράσεων Τουριστικής Ανάπτυξης Περιφέρειας Αττικής
- Διακήρυξη 02/2024
- ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΧΑΡΑΣ ΛΟΦΟΥ ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
- Αισθητική και Λειτουργική Αναβάθμιση Παραλιακού Μετώπου Σκάλας Ωρωπού
- Μελέτη Οριοθέτησης - Διευθέτησης Ρέματος Λαγκαδίων - Αγ. Δημητρίου του Δήμου Αλίμου
- Μελέτες, Έρευνες, Τροφοδότηση του Αναπτυξιακού Σχεδιασμού της Περιφέρειας Αττικής, Δράσεις Διάχυσης Αποτελεσμάτων και Προώθησης σε…
- Διακήρυξη 1/2025