Διακήρυξη 02/2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
- Published
- 19 April 2024
- Submission deadline
- 28 May 2024, 15:00
- Estimated value
- €320,000
- Place of performance
- ΛΑΣΙΘΙ ΚΡΗΤΗΣ, EL432
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00234773-2024
- Reference
- 74bfdb73-4e52-4c21-9e2d-7af9c8a5e26e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24950000Productos químicos para fines específicos
- 90900000Servicios sanitarios y de limpieza
Description
Διακήρυξη δημόσιου διεθνούς διαγωνισμού για Καθαρισμό – απομάκρυνση επιλιθικής χλωρίδας ασβεστολιθικών πετρωμάτων Δικταίου Άντρου
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Παραδοτέο 1 | 24950000 Productos químicos para fines específicos | €225,000 |
| 2 | Παραδοτέο 2 | 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza | €95,000 |
Award criteria
- Price — Βάση χαμηλότερης τιμής
Official publications
- TED · 00234773-2024 · 19 April 2024
- OJS · 78/2024 · 19 April 2024