Διακήρυξη 01/2025
Buyer: ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία Πεζικού
- Published
- 28 January 2025
- Submission deadline
- 28 February 2025, 23:59
- Estimated value
- €450,000
- Place of performance
- EL511
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00058391-2025
- Reference
- c6b781a3-ad96-474e-a665-cfe5598353f8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 03221200Frutos hortícolas
Description
Διακήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού δημόσιου διαγωνισμού για την προμήθεια οπωροκηπευτικών για Μονάδες - Στρατιωτικές Εκμεταλλεύσεις της ΧVI Μ/Κ ΜΠ και 50 Μ/Κ ΤΑΞ
Award criteria
- Price — Όπως στη Διακήρυξη
Official publications
- TED · 00058391-2025 · 28 January 2025
- OJS · 19/2025 · 28 January 2025