Διακήρυξη 01/2024
Buyer: ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία Πεζικού
- Published
- 28 March 2024
- Submission deadline
- 11 April 2024, 23:59
- Estimated value
- €1,003,830
- Place of performance
- Διδυμότειχο, EL511
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00188154-2024
- Reference
- ab9184b0-e7ca-4a27-b587-fdb1475f7f83
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
- 15542300Queso feta
- 15511000Leche
- 15540000Queso
- 03142500Huevos
- 15831600Miel
- 15332290Compotas
- 15431100Margarina
Description
Διακήρυξη προμήθειας εφοδίων Κλάσης Ι (τρόφιμα συσσιτίου)
Lots (19)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 15542300 Queso feta | €250,500 |
| 2 | Τμήμα 2 | 15511000 Leche | €11,100 |
| 3 | Τμήμα 3 | 15510000 Leche y nata (crema) | €18,000 |
| 4 | Τμήμα 4 | 15540000 Queso | €70,200 |
| 5 | Τμήμα 5 | 15540000 Queso | €32,603 |
| 6 | Τμήμα 6 | 03142500 Huevos | €53,663 |
| 7 | Τμήμα 7 | 15831600 Miel | €46,125 |
| 8 | Τμήμα 8 | 15332290 Compotas | €43,200 |
| 9 | Τμήμα 9 | 15431100 Margarina | €75,600 |
| 10 | Τμήμα 10 | 03212211 Lentejas | €22,800 |
| 11 | Τμήμα 11 | 03221210 Judías | €27,090 |
| 12 | Τμήμα 12 | 15221000 Pescado congelado | €33,120 |
| 13 | Τμήμα 13 | 15221000 Pescado congelado | €47,400 |
| 14 | Τμήμα 14 | 15221000 Pescado congelado | €10,980 |
| 15 | Τμήμα 15 | 15311000 Patatas congeladas | €29,250 |
| 16 | Τμήμα 16 | 15311000 Patatas congeladas | €160,950 |
| 17 | Τμήμα 17 | 15311000 Patatas congeladas | €26,400 |
| 18 | Τμήμα 18 | 15331170 Legumbres y hortalizas congeladas | €19,200 |
| 19 | Τμήμα 19 | 15331170 Legumbres y hortalizas congeladas | €25,650 |
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
Official publications
- TED · 00188154-2024 · 28 March 2024
- OJS · 63/2024 · 28 March 2024