El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Διακήρυξη 01/2024

Buyer: ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία Πεζικού

Published
1 March 2024
Submission deadline
1 April 2024, 23:59
Estimated value
€1,003,830
Place of performance
Διδυμότειχο, EL511
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00129654-2024
Reference
ab9184b0-e7ca-4a27-b587-fdb1475f7f83
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη προμήθειας εφοδίων Κλάσης Ι (τρόφιμα συσσιτίου)

Lots (19)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Τμήμα 1
EL511
15542300 Queso feta €250,500
2 Τμήμα 2
EL511
15511000 Leche €11,100
3 Τμήμα 3
EL511
15510000 Leche y nata (crema) €18,000
4 Τμήμα 4
EL511
15540000 Queso €70,200
5 Τμήμα 5
EL511
15540000 Queso €32,603
6 Τμήμα 6
EL511
03142500 Huevos €53,663
7 Τμήμα 7
EL511
15831600 Miel €46,125
8 Τμήμα 8
EL511
15332290 Compotas €43,200
9 Τμήμα 9
EL511
15431100 Margarina €75,600
10 Τμήμα 10
EL511
03212211 Lentejas €22,800
11 Τμήμα 11
EL511
03221210 Judías €27,090
12 Τμήμα 12
EL511
15221000 Pescado congelado €33,120
13 Τμήμα 13
EL511
15221000 Pescado congelado €47,400
14 Τμήμα 14
EL511
15221000 Pescado congelado €10,980
15 Τμήμα 15
EL511
15311000 Patatas congeladas €29,250
16 Τμήμα 16
EL511
15311000 Patatas congeladas €160,950
17 Τμήμα 17
EL511
15311000 Patatas congeladas €26,400
18 Τμήμα 18
EL511
15331170 Legumbres y hortalizas congeladas €19,200
19 Τμήμα 19
EL511
15331170 Legumbres y hortalizas congeladas €25,650

Award criteria

Official publications