ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
Buyer: ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
- Published
- 23 May 2025
- Submission deadline
- 27 June 2025, 10:00
- Place of performance
- EL652
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00333631-2025
- Reference
- 494d389c-c29e-4443-81b7-be3ef606e95b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90910000Servicios de limpieza
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ για Σύμβαση παροχής υπηρεσιών καθαριότητας στις κτηριακές εγκαταστάσεις των Υπηρεσιών της Δ.Α. Κορινθίας, ήτοι: Τ.Τ. Κορίνθου, Επιτελείο, Τ.Α. Κορίνθου, Α.Τ. Αγίων Θεοδώρων, Α.Τ. Λουτρακίου, Α.Τ. Νεμέας, Α.Τ. Βέλου Βόχας, Α.Τ. Σικυωνίων, Α.Τ. Ξυλοκάστρου Ευρωστίνης, Α.Σ. Γκούρας και Προαναχωρησιακό Κέντρο Κράτησης Αλλοδαπών Κορίνθου με Ηλεκτρονικό Ανοικτό Διαγωνισμό μέσω Ε.Σ.Η.Δ.Η.Σ. με εκτιμώμενη αξία 177.419,35 Ευρώ χωρίς ΦΠΑ από 01-01-2026 έως 31-12-2026. Η Αναθέτουσα Αρχή διατηρεί το μονομερές δικαίωμα ενεργοποίησης προαίρεσης της Σύμβασης, για ένα επιπλέον έτος, ήτοι έως 31-12-2027, με εκτιμώμενη αξία 177.419,35 Ευρώ χωρίς ΦΠΑ Συνολική εκτιμώμενη αξία 354.838,70 άνευ Φ.Π.Α.
Official publications
- TED · 00333631-2025 · 23 May 2025
- OJS · 99/2025 · 23 May 2025