„Диaгностика и ремонт на дефектирали мрежови трансформатори Ср.Н./0.4kV с обявенa номинална мощност от 25 kVA до 800kVA”, реф. №PPS24-132
Buyer: Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД
- Published
- 25 July 2024
- Submission deadline
- 2 September 2024, 23:59
- Estimated value
- 500,000 лв.
- Place of performance
- Град, посочен от Изпълнителя, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00446270-2024
- Reference
- ca9b7374-6f45-4e3f-8548-f8a208702da2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50530000Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria
Description
Управителният съвет на „Електроразпределителни мрежи Запад” ЕАД провежда открита процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет: „Диaгностика и ремонт на дефектирали мрежови трансформатори Ср.Н./0.4kV с обявенa номинална мощност от 25 kVA до 800kVA”, реф. №PPS24-132. Участниците задължително оферират всички услуги и материали от предмета на поръчката. Договорът ще бъде сключен по единични цени за видовете дейности и материали за срок от 36 месеца или до достигане на максималната стойност на договора в размер на 500 000 (петстотин хиляди) лева, в зависимост от това, кое от тези обстоятелства ще настъпи първо по време. С настъпването на първото по време от тях, договорът се прекратява автоматично, без да е необходимо уведомление или предизвестие на която и да е от страните до другата страна и без значение, дали другото обстоятелство е настъпило или не към момента на реализирането на първото по време от тях. Място на извършването на диагностика и ремонт на мрежови трансформатори Ср.Н./0,4 кV с обявена номинална мощност от 25 кVA до 800 кVA, собственост на възложителя, е ремонтната база/производствено помещение на участника, избран за изпълнител. Изпълнението на дейностите по…
Award criteria
- Price — най-ниска цена
Official publications
- TED · 00446270-2024 · 25 July 2024
- OJS · 144/2024 · 25 July 2024
Other tenders from Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД
- "Доставка на едножилни кабели с номинално напрежение Uo/U 12/20 kV, с изолация от омрежен полиетилен", PPD 26-023
- "Доставка на едножилни кабели с номинално напрежение Uo/U 12/20 kV, с изолация от омрежен полиетилен", PPD 26-023
- "Доставка на керамични изолатори", PPD 26-024
- “Специфични обучения за мениджърския екип на „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД на тема: „Управление на безопасността и ефективността…
- Специфични обучение за служителите на „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД на тема - „Провеждане на компютърни обучения за получаване…
- Доставка на лицензи, необходими за разширение пълноценната работа на системата AMI (ZTE Power EM Universal Energy Management System),…
- „Доставка на токови измервателни трансформатори“ реф. № PPD 26-016
- PPD25-099 Доставка на цифрови локални контролери и цифрови защити за линейни, трансформаторни и помощни присъединения високо/средно…
- PPD25-155 „Доставка на резервни части, консумативи, гуми и други компоненти, включваща тяхното вграждане и поддръжката на автомобилния парк…
- Доставка на данни за съоръженията от електропреносната мрежа, предназначена за ГИС