ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΕΚΚ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΩΝ
- Published
- 6 August 2025
- Submission deadline
- 9 September 2025, 12:00
- Estimated value
- €980,350
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00514141-2025
- Reference
- 0f4f1e10-76ef-4359-9a2d-c940c30e0942
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90513000Servicios de tratamiento y eliminación de desperdicios y residuos no peligrosos
- 90512000Servicios de transporte de desperdicios
Description
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΕΚΚ
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Άρθρο 1 | 90511300 Servicios de recogida de basuras | €497,350 |
| 2 | Άρθρο 2 | 90513000 Servicios de tratamiento y eliminación de desperdicios y residuos no peligrosos | €483,000 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00514141-2025 · 6 August 2025
- OJS · 149/2025 · 6 August 2025
Other tenders from ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΩΝ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΜΙΓΩΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΔΙΚΥΚΛΩΝ
- Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού σε 9 σχολικές μονάδες Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Αθηναίων
- «Προμήθεια μηχανολογικού εξοπλισμού με χρηματοδοτική μίσθωση (leasing) με παράλληλη συντήρηση-επισκευή διάρκειας πέντε (5) ετών και τίμημα…
- ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΓΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑ ΕΞΙ (36) ΜΗΝΕΣ
- «Προμήθεια μηχανολογικού εξοπλισμού με χρηματοδοτική μίσθωση (leasing) με παράλληλη συντήρηση-επισκευή διάρκειας πέντε (5) ετών και τίμημα…
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΩΝ ΟΡΩΝ ΣΤΑΘΜΟΥ ΜΕΤΑΦΟΡΤΩΣΗΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ (ΣΜΑ) ΕΛΑΙΩΝΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΛΑΙΟΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ, ΓΙΑ ΤΗ ΧΡΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2026-2029 (ΓΙΑ 36 ΜΗΝΕΣ)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΨΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ ΕΡΓΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΤΟΥ Ν. 4412/2016 ΜΕ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΑΙ…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΤΡΑΤΡΟΧΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΕΙΔΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗΣ/ΜΙΚΡΟΒΙΟΚΤΟΝΙΑΣ, ΑΠΕΝΤΟΜΩΣΗΣ/ΜΥΟΚΤΟΝΙΑΣ/ΑΠΟΚΟΡΕΩΣΗΣ, ΣΕ ΧΩΡΟΥΣ, ΚΤΗΡΙΑ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ, ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΔΟΜΕΣ,…