„Дейности по възстановяване на нефункциониращи и неизправни елементи и устройства на системи за видеонаблюдение, свързани с опазване на обществения ред и общинско имущество, управлявани от дирекция „Сигурност“ на Столична община“
Buyer: СТОЛИЧНА ОБЩИНА
- Published
- 16 April 2024
- Submission deadline
- 7 May 2024, 23:59
- Estimated value
- 500,000 лв.
- Place of performance
- гр. София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00222233-2024
- Reference
- 2ac4e41b-c7f0-4b61-a779-58ff7993dc25
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50343000Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de vídeo
Description
Предметът на тази обществена поръчка е извършването на изброените по-долу дейности по възстановяване на нефункциониращи и неизправни елементи и устройства на системи за видеонаблюдение, свързани с опазване на обществения ред и общинско имущество, управлявани от дирекция „Сигурност“ на Столична община в 151 обекта на територията на Столична община: Отстраняване на възникнали повреди в Системите за видеонаблюдение; Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на компоненти за Системите, предназначени за подмяна на дефектирали компоненти, които не могат да бъдат ремонтирани, както и доставка на резервни части за Системите. При нарушаване на нормалното функциониране на видеонаблюдението в нови обекти, при наличие на финансов ресурс по договора, Възложителят възлага извършването на съответните дейности в тези обекти.
Award criteria
- Price — Подпоказатели (детайлно разписани в отделен файл "Методика за оценка"): 1. Обща предлагана цена за дейности по отстраняване на възникнали повреди в Системите и доставка, монтаж и въвеждане в…
Official publications
- TED · 00222233-2024 · 16 April 2024
- OJS · 75/2024 · 16 April 2024