ΔΔ 210/2025 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «Γ. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ»
- Published
- 2 December 2025
- Submission deadline
- 12 February 2026, 11:00
- Estimated value
- €1,000,000
- Place of performance
- ΙΩΑΝΝΙΝΑ, EL543
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00796694-2025
- Reference
- ac354add-bd3f-4811-917b-47c440ea75ae
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09100000Combustibles
Description
ΔΔ 210/2025 ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΚΑΥΣΙΜΩΝ (CPV: 09134100-8 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ Γ.Ν.Ι. «Γ. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ» ΚΑΙ CPV: 09135100-5 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΞΕΝΩΝΑΣ Β΄ «ΧΑΡΑΥΓΗ»
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 09134100 Gasoil | €990,000 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 09135100 Petróleo para calefacción | €10,000 |
Official publications
- TED · 00796694-2025 · 2 December 2025
- OJS · 232/2025 · 2 December 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «Γ. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ»
- ΔΔ 23/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- 162/2026 ΕΣΗΔΗΣ: 472216 ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗ
- ΔΔ 157_2026 ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΠΛΕΓΜΑΤΩΝ ΕΣΗΔΗΣ 469040
- Διακήρυξη υπ΄αριθμ. 217/2025 (Αρ. ΕΣΗΔΗΣ 416082, 416083, 417026)
- 209/2025 ΕΣΗΔΗΣ: 385507 ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗ
- ΔΔ 113/2025 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ (ΣΥΡΡΑΠΤΙΚΩΝ_ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΙΚΩΝ) ΣΥΣΤΗΜΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ: 374026
- Διακήρυξη υπ΄αριθμ. 217/2025 (Αρ. ΕΣΗΔΗΣ 416082, 416083, 417026)
- ΔΔ 23/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- Διακήρυξη υπ΄αριθμ. 217/2025 (Αρ. ΕΣΗΔΗΣ 416082, 416083, 417026)
- 209/2025 ΕΣΗΔΗΣ: 385507 ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗ