DBR bútor/építő/gépészeti/villamosszerelési anyag
Buyer: Petőfi Kulturális Ügynökség Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Published
- 21 October 2025
- Place of performance
- Budapest, HU110
- Procedure
- Other
- Documents
- 1
- Notice number
- 00693555-2025
- Reference
- ff00e56b-1651-4691-b069-f67bad7818f8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44100000Materiales de construcción y elementos afines
Description
AK célja Dinamikus Beszerzési Rendszer (DBR) létrehozása, melynek tárgya építőanyagok/gépészeti szerelési anyagok/villamos szerelési anyagok/bútorok, (lak)berendezési tárgyak beszerzése adásvételi szerződés keretében. A DBR fennállásának időtartama: 2026.12.31-ig, vagy az adott kategória (rész) szerinti keretösszeg kimerüléséig. Kategóriák (részek): építőanyagok beszerzése (keretösszeg: 90M Ft)/gépészeti szerelési anyagok beszerzése (keretösszeg: 100M Ft)/villamos szerelési anyagok beszerzése (keretösszeg: 140M Ft)/ bútorok, (lak)berendezési tárgyak beszerzése (keretösszeg: 140M Ft). Az egyes kategóriákra jellemző termékek leírását, bemutatását a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlatkérő (AK) a Kbt. 107.§ (2) bekezdése alapján fenntartja annak a lehetőségét, hogy a DBR megvalósítása során, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg, az abban foglalt konkrét beszerzési igényre vonatkozóan – a konkrét közbeszerzések tárgyától és jellegétől függően – a részajánlat-tétel lehetőségeket határozzon meg az ajánlattételi felhívásban. AK a Kbt. 107. § (2) bekezdés alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást (mennyiség, jellem…
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Építőanyagok beszerzése | 44111000 Materiales para obras de construcción | — |
| 2 | Gépészeti szerelési anyagok beszerzése | 39715300 Equipo de fontanería | — |
| 3 | Villamos szerelési anyagok beszerzése | 31681410 Materiales eléctricos | — |
| 4 | Bútorok, (lak)berendezési tárgyak beszerzése | 39100000 Mobiliario | — |
Award criteria
- Price — Egyösszegű ajánlati ár (HUF)
Official publications
- TED · 00693555-2025 · 21 October 2025
- OJS · 202/2025 · 21 October 2025