DAS2023 Netwerken 2.0 - Publicatie gegunde opdrachten 2025 Q1
Buyer: Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
- Published
- 2 May 2025
- Estimated value
- €5,749,479
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00285218-2025
- Reference
- 0152d66b-2226-4204-86c9-39fb527601b1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 32400000Redes
- 32410000Red de área local
- 32424000Infraestructura de red
- 32430000Red de área extendida
Description
Betreft een kwartaal publicatie van gegunde opdrachten onder het DAS2023 Netwerken 2.0 van de rijksbrede categorie Datacenter. 18 gegunde opdrachten onder het DAS2023 Netwerken 2.0 - 2025 Q1
Award criteria
- Price — n.v.t.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Zie voor leverancier het bijgevoegde excel document. | €5,749,479 | — |
Official publications
- TED · 00285218-2025 · 2 May 2025
- OJS · 85/2025 · 2 May 2025
Other tenders from Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
- NIS2 programma OCW brede Retainer overeenkomst
- Kenniscentrum Hoogbegaafdheid
- DAS Compute & Storage - Publicatie gegunde opdrachten 2026 Q2
- Eindejaarsgeschenken 2026 - 2030
- NIS 2 programma OCW brede Retainer overeenkomst
- Parametrisch model onderwijshuisvesting
- MDT effect- en impactonderzoek
- DAS Compute & Storage - Publicatie gegunde opdrachten 2026 Q1
- MDT effect- en impactonderzoek
- Regionale begeleiding Sterk Techniekonderwijs vmbo en Regionaal investeringsfonds mbo