DAS T61802 Gegunde opdrachten jaar 1
Buyer: Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM)
- Published
- 3 April 2025
- Estimated value
- €1,248,596
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00214619-2025
- Reference
- f2aa1244-55d8-4e59-80c7-bd938ecfdb49
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38433100Espectrómetros de masas
- 38432200Cromatógrafos
Description
IUC-RIVM heeft een Dynamisch Aankoop Systeem (DAS) ingesteld voor voor levering & onderhoud van LC-, GC- en MS-systemen. Onderhoud en (apparaatgebonden) verbruiksmaterialen kunnen in de uitvragen in het DAS worden meegenomen. Deze publicatie betreft de gegunde opdrachten in de periode 15.1.2024 - 31.12.2024.
Award criteria
- Price — .
- Quality — .
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Da Vinci Europe Laboratory Solutions B.V. | €430,774 | — |
| JSB Nederland | €349,978 | — |
| JSB Nederland | €259,999 | — |
| Thermo Fisher Scientific B.V. | €149,984 | — |
| Agilent Technologies Netherlands B.V. | €57,860 | — |
Official publications
- TED · 00214619-2025 · 3 April 2025
- OJS · 66/2025 · 3 April 2025
Other tenders from Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM)
- Ondersteuning stikstofadvies, -modellering en -informatiesystemen 2027
- Gassen (Rijksbreed) t.b.v. de Rijkscategorie Laboratorium
- Levering en onderhoud Fotometrisch analysestysteem (autoanalyzer) t.b.v. RWS
- Trivalent Influenza Vaccines 2026
- FT-HRAM systeem inclusief toebehoren en onderhoud #1874
- Monitor Nationaal Programma Grieppreventie (NPG) en Nationaal Programma Pneumokokkenvaccinatie Volwassenen (NPPV)
- Onderhoud Landelijk Meetnet Luchtkwaliteit
- Marktconsultatie LC-HRMS-systeem t.b.v. het Douane Laboratorium
- Liften en meetkasten ten behoeve van het COTAG-meetnet #1973
- Monitor Prenatale Screening - Niet Invasieve Prenatale test (NIPT) en het structureel echoscopisch onderzoek (SEO)