DAS 140391 Gegunde opdrachten jaar 4
Buyer: Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM)
- Published
- 29 April 2024
- Estimated value
- €4,368,332
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00253487-2024
- Reference
- 67b2c204-30fc-45f3-9747-560896f61aa0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79610000Servicios de colocación de personal
Description
IUC-RIVM heeft een Dynamisch Aankoop Systeem (DAS) ingesteld voor specialistische inhuur. Het DAS omvat de kwalificaties Veldonderzoekers Milieukwaliteit (1), Hoogopgeleide starters (2), Kwaliteits- en veiligheidsexperts (3) en Deskundigen op het gebied van veiligheids-/blootstellingsbeoordeling (4). Deze publicatie betreft de gegunde opdrachten in de periode 1.2.2023 - 31.1.2024.
Award criteria
- Price — .
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| RnB Consultancy | €678,600 | — |
| Sthree | €488,700 | — |
| Paltrock B.V. | €435,000 | — |
| Morgan Green | €407,000 | — |
| Yxion | €375,000 | — |
| Yxion | €345,000 | — |
| Progress | €340,000 | — |
| Affinity Element Ltd. | €312,000 | — |
| Quality by Design B.V. | €300,000 | — |
| Hiemstra Advies en Bestuur | €271,232 | — |
Official publications
- TED · 00253487-2024 · 29 April 2024
- OJS · 84/2024 · 29 April 2024
Other tenders from Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM)
- Ondersteuning stikstofadvies, -modellering en -informatiesystemen 2027
- Gassen (Rijksbreed) t.b.v. de Rijkscategorie Laboratorium
- Levering en onderhoud Fotometrisch analysestysteem (autoanalyzer) t.b.v. RWS
- Trivalent Influenza Vaccines 2026
- FT-HRAM systeem inclusief toebehoren en onderhoud #1874
- Monitor Nationaal Programma Grieppreventie (NPG) en Nationaal Programma Pneumokokkenvaccinatie Volwassenen (NPPV)
- Onderhoud Landelijk Meetnet Luchtkwaliteit
- Marktconsultatie LC-HRMS-systeem t.b.v. het Douane Laboratorium
- Liften en meetkasten ten behoeve van het COTAG-meetnet #1973
- Monitor Prenatale Screening - Niet Invasieve Prenatale test (NIPT) en het structureel echoscopisch onderzoek (SEO)