Δ8027
Buyer: ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΥΔΡΕΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΗΣ A.E. (Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.)
- Published
- 5 June 2024
- Submission deadline
- 12 July 2024, 12:00
- Estimated value
- €328,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00331063-2024
- Reference
- eb9615d7-2aad-46e8-9c4d-f9c88f28a3f1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42912300Maquinaria y aparatos para filtrar o depurar agua
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΑΣ ΑΡΙΘΜ. Δ8027 ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΤΜΗΜΑ 1: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑ ΧΙΛΙΑΔΩΝ (30.000) ΔΙΑΝΟΜΕΩΝ ΦΙΛΤΡΩΝ ΔΙΥΛΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΤΗΣ Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. ΤΜΗΜΑ 2: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΑΡΑΝΤΑ ΧΙΛΙΑΔΩΝ (40.000) ΔΙΑΝΟΜΕΩΝ ΦΙΛΤΡΩΝ ΔΙΥΛΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΝ ΑΧΑΡΝΩΝ ΤΗΣ Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. ΤΜΗΜΑ 3: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑ ΧΙΛΙΑΔΩΝ (30.000) ΔΙΑΝΟΜΕΩΝ ΦΙΛΤΡΩΝ ΔΙΥΛΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΝ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΤΗΣ Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 42912300 Maquinaria y aparatos para filtrar o depurar agua | — |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 42912300 Maquinaria y aparatos para filtrar o depurar agua | €148,000 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 42912300 Maquinaria y aparatos para filtrar o depurar agua | €108,000 |
Award criteria
- Price — Τιμή
Official publications
- TED · 00331063-2024 · 5 June 2024
- OJS · 108/2024 · 5 June 2024
Other tenders from ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΥΔΡΕΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΗΣ A.E. (Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.)
- Ε-905
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΗΣ Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. ΜΕ ΤΑΞΙ ΚΑΙ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ
- Δ8479
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ 240.000 ΛΙΤΡΩΝ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΚΑΥΣΗΣ (DIESEL) ΓΙΑ ΣΚΟΠΟΥΣ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΤΗΣ Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ 240.000 ΛΙΤΡΩΝ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΚΑΥΣΗΣ (DIESEL) ΓΙΑ ΣΚΟΠΟΥΣ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΤΗΣ Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.
- Μ-217
- Ε-915
- Δ8464
- Δ8497
- 1. ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΝΝΕΑ (9) ΦΥΣΗΤΗΡΩΝ ΣΤΙΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΜΕΝ ΑΧΑΡΝΩΝ, ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ…