Δ51/2024 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ / ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΟΝ
- Published
- 11 July 2025
- Submission deadline
- 12 September 2025, 23:59
- Place of performance
- Χαϊδάρι, EL302
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00454750-2025
- Reference
- 47d4cd2a-77a1-40e3-b548-bc73b4b72ae0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38434500Analizadores bioquímicos
Description
Διακήρυξη Διεθνούς Ανοιχτού Ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την προμήθεια αντιδραστηρίων / αναλωσίμων για βιοχημικές εξετάσεις με συνοδό εξοπλισμό (CPV: 38434500-1), προϋπολογισμού 4.219.002,40€ μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για δύο (2) έτη, με δυνατότητα μονομερούς παράτασης για ένα (1) επιπλέον έτος σε περίπτωση μη εξάντλησης των ποσοτήτων, και με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά μόνο βάσει τιμής
Lots (12)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 1 | 38434500 Analizadores bioquímicos | — |
| 2 | Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 2 | 38434500 Analizadores bioquímicos | — |
| 3 | Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 3 | 38434500 Analizadores bioquímicos | — |
| 4 | Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 4 | 38434500 Analizadores bioquímicos | — |
| 5 | Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 5 | 38434500 Analizadores bioquímicos | — |
| 6 | Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 6 | 38434500 Analizadores bioquímicos | — |
| 7 | Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 7 | 38434500 Analizadores bioquímicos | — |
| 8 | Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 8 | 38434500 Analizadores bioquímicos | — |
| 9 | Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 9 | 38434500 Analizadores bioquímicos | — |
| 10 | Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 10 | 38434500 Analizadores bioquímicos | — |
| 11 | Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 11 | 38434500 Analizadores bioquímicos | — |
| 12 | Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 12 | 38434500 Analizadores bioquímicos | — |
Official publications
- TED · 00454750-2025 · 11 July 2025
- OJS · 131/2025 · 11 July 2025
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΟΝ
- Δ70/2025 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ CA ΜΑΣΤΟΥ
- Δ19/2026 - ΠΛΥΣΙΜΟ & ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΑΚΑΘΑΡΤΟΥ ΙΜΑΤΙΣΜΟΥ
- Συντήρηση και τεχνικής υποστήριξη των ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, υποσταθμών μέσης και χαμηλής τάσης του Νοσοκομείου
- Προμήθεια Αντιδραστηρίων για το Τμήμα Επειγόντων Περιστατικών
- Δ22/2026-ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟΙ ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ
- Προμήθεια αντιδραστηρίων/αναλωσίμων με συνοδό εξοπλισμό για τις ανάγκες του Εργαστηρίου Κλινικής Μικροβιολογίας
- Δ19/2025-ΣΑΚΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ
- Προμήθεια αντιδραστηρίων/αναλωσίμων με συνοδό εξοπλισμό για τις ανάγκες του Εργαστηρίου Κλινικής Μικροβιολογίας
- Δ08/2024ΔΔ
- Δ22/2026-ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟΙ ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ