El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Δ51/2024 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ / ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΟΝ

Published
29 November 2024
Submission deadline
12 December 2024, 23:59
Place of performance
Χαϊδάρι, EL302
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00728779-2024
Reference
47d4cd2a-77a1-40e3-b548-bc73b4b72ae0
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη Διεθνούς Ανοιχτού Ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την προμήθεια αντιδραστηρίων / αναλωσίμων για βιοχημικές εξετάσεις με συνοδό εξοπλισμό (CPV: 38434500-1), προϋπολογισμού 4.219.002,40€ μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για δύο (2) έτη, με δυνατότητα μονομερούς παράτασης για ένα (1) επιπλέον έτος σε περίπτωση μη εξάντλησης των ποσοτήτων, και με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά μόνο βάσει τιμής

Lots (12)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 1
EL302
38434500 Analizadores bioquímicos
2 Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 2
EL302
38434500 Analizadores bioquímicos
3 Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 3
EL302
38434500 Analizadores bioquímicos
4 Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 4
EL302
38434500 Analizadores bioquímicos
5 Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 5
EL302
38434500 Analizadores bioquímicos
6 Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 6
EL302
38434500 Analizadores bioquímicos
7 Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 7
EL302
38434500 Analizadores bioquímicos
8 Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 8
EL302
38434500 Analizadores bioquímicos
9 Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 9
EL302
38434500 Analizadores bioquímicos
10 Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 10
EL302
38434500 Analizadores bioquímicos
11 Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 11
EL302
38434500 Analizadores bioquímicos
12 Δ51/2024-ΤΜΗΜΑ 12
EL302
38434500 Analizadores bioquímicos

Official publications

Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΟΝ