Δ15/2024 ΔΔ
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΟΝ
- Published
- 27 March 2024
- Submission deadline
- 26 April 2024, 23:59
- Estimated value
- €300,000
- Place of performance
- Χαϊδάρι, EL302
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00184612-2024
- Reference
- 7878b7b2-cea4-4b59-841a-1552edba7107
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60000000Servicios de transporte (excluido el transporte de residuos)
Description
ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ – ΜΒΥ (ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ) ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ
Award criteria
- Price — Η κατακύρωση του διαγωνισμού θα γίνει στον οικονομικό φορέα για τον οποίο θα προκύψει το χαμηλότερο σταθμισμένο άθροισμα τιμών επί τον αντίστοιχο συντελεστή, όπως προβλέπεται στη Διακήρυξη.
Official publications
- TED · 00184612-2024 · 27 March 2024
- OJS · 62/2024 · 27 March 2024
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΟΝ
- Δ70/2025 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ CA ΜΑΣΤΟΥ
- Δ19/2026 - ΠΛΥΣΙΜΟ & ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΑΚΑΘΑΡΤΟΥ ΙΜΑΤΙΣΜΟΥ
- Συντήρηση και τεχνικής υποστήριξη των ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, υποσταθμών μέσης και χαμηλής τάσης του Νοσοκομείου
- Προμήθεια Αντιδραστηρίων για το Τμήμα Επειγόντων Περιστατικών
- Δ22/2026-ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟΙ ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ
- Προμήθεια αντιδραστηρίων/αναλωσίμων με συνοδό εξοπλισμό για τις ανάγκες του Εργαστηρίου Κλινικής Μικροβιολογίας
- Δ19/2025-ΣΑΚΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ
- Προμήθεια αντιδραστηρίων/αναλωσίμων με συνοδό εξοπλισμό για τις ανάγκες του Εργαστηρίου Κλινικής Μικροβιολογίας
- Δ08/2024ΔΔ
- Δ22/2026-ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟΙ ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ