Δ11/2025 - ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΡΙΩΝ (3) ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΤΟΜΟΓΡΑΦΩΝ
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΟΝ
- Published
- 12 March 2025
- Submission deadline
- 28 April 2025, 23:59
- Estimated value
- €1,758,871
- Place of performance
- Χαϊδάρι, EL302
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00159085-2025
- Reference
- 6202930c-8a59-4859-81cd-c7514f39935a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33115200Tomógrafos para TAC
- 51411000Servicios de instalación de equipos de imaginería
- 50421000Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos
Description
Διακήρυξη Διεθνούς Ανοιχτού Ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την προμήθεια και εγκατάσταση τριών (3) υπολογιστικών τομογράφων με εγγύηση καλής λειτουργίας τουλάχιστον δύο (2) ετών (CPV: 33115200-1 & 51411000-6) και την παροχή υπηρεσιών για τη συντήρησή τους με ανταλλακτικά για τρία (3) έτη μετά τη λήξη της εγγύησης (CPV: 50421000-2), συνολικού προϋπολογισμού 1.758.870,96€ μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής
Award criteria
- Quality — ΟΠΩΣ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- Price — ΟΠΩΣ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00159085-2025 · 12 March 2025
- OJS · 50/2025 · 12 March 2025
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΟΝ
- Δ70/2025 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ CA ΜΑΣΤΟΥ
- Δ19/2026 - ΠΛΥΣΙΜΟ & ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΑΚΑΘΑΡΤΟΥ ΙΜΑΤΙΣΜΟΥ
- Συντήρηση και τεχνικής υποστήριξη των ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, υποσταθμών μέσης και χαμηλής τάσης του Νοσοκομείου
- Προμήθεια Αντιδραστηρίων για το Τμήμα Επειγόντων Περιστατικών
- Δ22/2026-ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟΙ ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ
- Προμήθεια αντιδραστηρίων/αναλωσίμων με συνοδό εξοπλισμό για τις ανάγκες του Εργαστηρίου Κλινικής Μικροβιολογίας
- Δ19/2025-ΣΑΚΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ
- Προμήθεια αντιδραστηρίων/αναλωσίμων με συνοδό εξοπλισμό για τις ανάγκες του Εργαστηρίου Κλινικής Μικροβιολογίας
- Δ08/2024ΔΔ
- Δ22/2026-ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟΙ ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ