El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union ServicesFramework agreement

Csövezési szolgáltatás 3 évre-2023

Buyer: Magyar Földgáztároló Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Published
13 October 2025
Estimated value
50,027,630 Ft
Place of performance
Kardoskút, HU332
Procedure
Negotiated procedure
Notice number
00670095-2025
Reference
a3b0d97a-d2ac-41fd-9b75-db95ed04eda8
Official source
Official source

CPV codes

Description

Vállalkozási keretmegállapodás a Magyar Földgáztároló Zrt. által üzemeltetett földgáztárolóknál végzendő kútmunkálathoz csövezési szolgáltatások nyújtására valamint mélybeli eszközök szolgáltatásának ellátására a közbeszerzési dokumentum műszaki tartalmának megfelelően a szerződéskötéstől számított 3 éves időtartamban – 2023 2025. évi III. negyedév - rendszeres tájékoztató az eljárás eredményéről A szolgáltatás részei: CH kútnál mentő és mélybeni eszközök biztosítása, valamint műhelyszolgáltatás nyújtása; CH kútnál kútmunkálatokhoz cső kezelő eszközök biztosítása; béléscső beépítés CH kutakba; termelőcső beépítés CH kutakba. A keretmegállapodás becsült értéke és keretösszege: nettó 300 000 000 HUF A szolgáltatás az Ajánlatkérő által üzemeltetett 250 db CH kútra terjed ki. A részletes műszaki tartalom a közbeszerzési dokumentum műszaki mellékletében kerül meghatározásra.

Lots (5)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 CSÖVEZÉS 2025/03. HSZ 186 kút biztonságba helyezés
Nagyhegyes, HU321
76100000 Servicios profesionales para la industria del gas 24,000,000 Ft
2 CSÖVEZÉS-2025-04
Zsana, HU331
76100000 Servicios profesionales para la industria del gas 2,900,000 Ft
3 CSÖVEZÉS-2025-05
Nagyhegyes, HU321
76100000 Servicios profesionales para la industria del gas 3,200,000 Ft
4 CSÖVEZÉS-2025-06
Nagyhegyes, HU321
76100000 Servicios profesionales para la industria del gas 1,350,000 Ft
5 CSÖVEZÉS-2025-07
Nagyhegyes, HU321
76100000 Servicios profesionales para la industria del gas 19,400,000 Ft

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
MB 2001 Olajipari Szolgáltató Kft. 11,588,815 Ft
REOLGÁZ Mérnökiroda és Szolgáltató Kft. 11,588,815 Ft
REOLGÁZ Mérnökiroda és Szolgáltató Kft. 9,700,000 Ft
MB 2001 Olajipari Szolgáltató Kft. 9,700,000 Ft
MB 2001 Olajipari Szolgáltató Kft. 1,600,000 Ft
REOLGÁZ Mérnökiroda és Szolgáltató Kft. 1,600,000 Ft
MB 2001 Olajipari Szolgáltató Kft. 1,450,000 Ft
REOLGÁZ Mérnökiroda és Szolgáltató Kft. 1,450,000 Ft
MB 2001 Olajipari Szolgáltató Kft. 675,000 Ft
REOLGÁZ Mérnökiroda és Szolgáltató Kft. 675,000 Ft

Official publications

Other tenders from Magyar Földgáztároló Zártkörűen Működő Részvénytársaság