El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union ServicesFramework agreement

Csövezési szolgáltatás 3 évre-2023

Buyer: Magyar Földgáztároló Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Published
13 January 2025
Estimated value
13,080,000 Ft
Procedure
Negotiated procedure
Notice number
00020327-2025
Reference
a3b0d97a-d2ac-41fd-9b75-db95ed04eda8
Official source
Official source

CPV codes

Description

Vállalkozási keretmegállapodás a Magyar Földgáztároló Zrt. által üzemeltetett földgáztárolóknál végzendő kútmunkálathoz csövezési szolgáltatások nyújtására valamint mélybeli eszközök szolgáltatásának ellátására a közbeszerzési dokumentum műszaki tartalmának megfelelően a szerződéskötéstől számított 3 éves időtartamban – 2023 2024. évi IV. negyedév - rendszeres tájékoztató az eljárás eredményéről

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 CSÖVEZÉS 2024/07 közvetlen megrendelés
Zsana, HU331
76100000 Servicios profesionales para la industria del gas 2,600,000 Ft
2 CSÖVEZÉS 2024/08 közvetlen megrendelés
Nagyhegyes, HU321
76100000 Servicios profesionales para la industria del gas 10,480,000 Ft

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
MB 2001 Olajipari Szolgáltató Kft. 5,240,000 Ft
REOLGÁZ Mérnökiroda és Szolgáltató Kft. 5,240,000 Ft
MB 2001 Olajipari Szolgáltató Kft. 1,300,000 Ft
REOLGÁZ Mérnökiroda és Szolgáltató Kft. 1,300,000 Ft

Official publications

Other tenders from Magyar Földgáztároló Zártkörűen Működő Részvénytársaság