Cserjeirtás Mezőföldön 2025
Buyer: Duna-Dráva Nemzeti Park Igazgatóság
- Published
- 24 December 2024
- Submission deadline
- 24 January 2025, 13:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00792019-2024
- Reference
- 2bcb6f86-c376-4add-b9c5-77d851b45e20
- Official source
- Official source
CPV codes
- 77314000Servicios de mantenimiento de terrenos
Description
Egyes közösségi jelentőségű gyepes élőhelyek (pannon homoki gyepek, löszsztyeppek és láprétek) rekonstrukciója cserjeirtással és az inváziós fajok visszaszorításával a védett gyepek és az azokon élő értékes fajok hosszú távú megőrzése érdekében.
Award criteria
- Quality — 2. Az Ajánlati Felhívás BT-749 pont M/2. szerinti alkalmassági követelmény tekintetében bemutatott szakember cserjeírtási és/vagy fakitermelési feladatok végzése során munkavezetőként szerzett…
- Price — 1. Nettó ajánlati ár (Ft)
Official publications
- TED · 00792019-2024 · 24 December 2024
- OJS · 250/2024 · 24 December 2024
Other tenders from Duna-Dráva Nemzeti Park Igazgatóság
- A Mohácsi Nemzeti Emlékhelyen új kiállítás megval.
- Cserjeirtás Mezőföldön 2025
- Szobrok újrafaragása a Mohácsi Nemzeti Emlékhelyen
- MNE rekonstrukció, bővítés tervezése 3.
- MNE rekonstrukció, bővítés tervezése 3.
- MNE rekonstrukció, bővítés tervezése 2.
- MNE rekonstrukció, bővítés tervezése 2.
- Mohácsi Nemzeti Emlékhely rekonstrukció és bővítés
- Szobrok újrafaragása a Mohácsi Nemzeti Emlékhelyen
- Mohácsi Nemzeti Emlékhely rekonstrukció és bővítés