Contract de furnizare echipamente IT – 3 loturi Lot 1- Scanere cu recunoaștere coduri de bare Lot 2 – Imprimante pentru coduri de bare Lot 3 - UPS-uri
Buyer: INSPECTORATUL DE STAT IN CONSTRUCTII-I.S.C
- Published
- 1 October 2025
- Submission deadline
- 30 October 2025, 15:00
- Estimated value
- 491,960 RON
- Place of performance
- RO321
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00640875-2025
- Reference
- 9fd38e0d-af1a-4387-aa12-1ba3fffc532d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30216130Lectores de códigos de barras
Description
Autoritatea contractantă – Inspectoratul de Stat în Construcţii – ISC dorește să achiziționeze echipamente IT, după cum urmează: un număr de 52 bucăți scannere cu recunoastere coduri de bare, 52 bucăți imprimante pentru coduri de bare și 20 bucăți UPS-uri. Achizitia este impartita pe 3 loturi: Lot 1- Scanere cu recunoaștere coduri de bare Lot 2 – Imprimante pentru coduri de bare Lot 3 - UPS-uri Termenul limita pana la care se pot solicita clarificari la documentatia de atribuire: cu 20 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire pana in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor in anuntul de participare.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Scanere cu recunoaștere coduri de bare | 30216130 Lectores de códigos de barras | — |
| 2 | Imprimante pentru coduri de bare | 30232100 Impresoras y trazadores gráficos | — |
| 3 | UPS-uri | 31154000 Suministros ininterrumpidos de energía | — |
Award criteria
- Price — Punctajul se acorda astfel: a) Pentru cel mai scazut dintre preturi se acorda punctajul maxim alocat; b) Pentru celelalte preturi ofertate punctajul P(n) se calculeaza proportional, astfel: P(n) =…
- Quality — Ofertei cu garanția extinsă cea mai mare, dar nu mai mică de 12 luni, i se va acorda punctajul maxim alocat de 40 puncte. Oferta fără nicio perioadă de garanție extinsă va primi 0 (zero) puncte.…
- Quality — Ofertei cu garanția extinsă cea mai mare, dar nu mai mică de 12 luni, i se va acorda punctajul maxim alocat de 40 puncte. Oferta fără nicio perioadă de garanție extinsă va primi 0 (zero) puncte.…
- Quality — Ofertei cu garanția extinsă cea mai mare, dar nu mai mică de 12 luni, i se va acorda punctajul maxim alocat de 30 puncte. Oferta fără nicio perioadă de garanție extinsă va primi 0 (zero) puncte.…
Official publications
- TED · 00640875-2025 · 1 October 2025
- OJS · 188/2025 · 1 October 2025
Other tenders from INSPECTORATUL DE STAT IN CONSTRUCTII-I.S.C
- Acordul cadru – 24 luni servicii de curățenie și colectare selectivă a deșeurilor (inclusiv materialele aferente)
- Contract de furnizare echipamente de tip hardware - 2 loturi: Lot 1 - Echipament de stocare de tip SAN Lot 2 - Echipamente de tip switch…
- Achiziție de pachete software Microsoft prin subscripție/închiriere, pentru asigurarea mentenanței anuale
- Negociere fara ublicarea prealabila a unui anunt de participare
- Acord-cadru 36 luni servicii de telecomunicații integrate (internet, VPN, securitatea comunicațiilor, suport pentru administrarea și…
- Achizitie servicii de arhivare fizica si conversie digitala pentru sediile Inspectoratului de Stat în Construcții-I.S.C.…
- Achiziție de pachete software Microsoft prin subscripție/închiriere, pentru asigurarea mentenanței anuale
- Acord-cadru 36 luni servicii de telecomunicații integrate (internet, VPN, securitatea comunicațiilor, suport pentru administrarea și…
- Acordul cadru – 24 luni servicii de curățenie și colectare selectivă a deșeurilor (inclusiv materialele aferente)
- Acord-cadru 36 luni servicii de telecomunicații integrate (internet, VPN, securitatea comunicațiilor, suport pentru administrarea și…