CESNET – Precision time distribution elements
Buyer: CESNET, zájmové sdružení právnických osob
- Published
- 19 June 2025
- Submission deadline
- 22 July 2025, 11:00
- Estimated value
- 5,300,000 Kč
- Place of performance
- CZ010
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00397554-2025
- Reference
- 5abff0dc-dd96-46c3-8087-f7ed128c203b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 32422000Componentes de red
- 32581000Equipo de comunicación de datos
- 32581130Cable para transmisión de datos para aplicaciones especiales
- 32424000Infraestructura de red
- 32571000Infraestructura de comunicaciones
Description
(EN): The subject of this public contract is the supply of 20 pieces of devices – switches for the purposes of precision time distribution supporting the White Rabbit (WR) technology, including a warranty and technical support for at least 60 months, in accordance with the requirements set out in the tender documentation, especially in Annex 1 - Technical parameters and requirements and Annex 2 - Binding draft Purchase Contract. (CZ): Předmětem této veřejné zakázky je dodávka 20 ks zařízení - switchů pro účely přesné distribuce času s podporou technologie White Rabbit (WR), včetně záruky a technické podpory po dobu minimálně 60 měsíců, v souladu s požadavky uvedenými v zadávací dokumentaci, zejména v příloze č. 1 - Technické parametry a v příloze č. 2 - Závazný návrh kupní smlouvy.
Award criteria
- Price — Viz čl. 9. zadávací dokumentace.
Official publications
- TED · 00397554-2025 · 19 June 2025
- OJS · 116/2025 · 19 June 2025
Other tenders from CESNET, zájmové sdružení právnických osob
- CESNET - Dodávka clusteru pro Národní repozitářovou platformu 2 (2025)
- CESNET – Precision time distribution elements
- CESNET – Dodávka HD výpočetních uzlů, CLOUD uzlů, SCRATCH serverů a diskového úložiště pro Metacentrum (2025)
- CESNET – dodávka serverů a úložných kapacit pro centrální logmanagement č. 1 (2025)
- CESNET - Posílení clusterové infrastruktury pro objektová úložiště, provoz databází a vyrovnávání zátěže (2025)
- Servis a podpora výrobce pro FWDM technologii Cisco Systems, Inc.
- CESNET - Dodávka diskových polí pro provoz virtualizační infrastruktury (2025)
- CESNET – dodávka prvků DCI vrstvy 2 sítě CESNET3
- CESNET - Dodávka clusteru pro objektové úložiště (2025)
- CESNET – dodávka serverů a úložných kapacit pro centrální logmanagement č. 1 (2025)