Celovita presoja vplivov na okolje za Tematski akcijski program za določitev prednostnih območij za OVE
Buyer: MINISTRSTVO ZA OKOLJE, PODNEBJE IN ENERGIJO
- Published
- 14 October 2024
- Submission deadline
- 14 November 2024, 10:00
- Estimated value
- €150,000
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00617821-2024
- Reference
- 4f2bc850-c6db-4066-9a27-9947896aa8d8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71313400Evaluación del impacto ambiental para la construcción
- 71314000Servicios de energía y servicios conexos
- 90700000Servicios medioambientales
Description
V okviru tega javnega naročila se bo izvedlo več delovnih sklopov, ki vsebujejo različne aktivnosti, in sicer: 1. Uvodne aktivnosti in priprava uvodnega poročila. 2. Sodelovanje pri posodobitvi strokovnih podlag oziroma izdelavi kartiranja in pripravi osnutka posameznega TAP OVE (v kolikor bo tako potrebno) ter morebitno sodelovanje pri pripravi izhodišč za okoljsko poročilo (vsebinjenje). 3. Priprava osnutka okoljskega poročila za javno obravnavo in sodelovanje pri postopkih CPVO; ob upoštevanju in prilagoditvi posameznemu osnutku TAP OVE. 4. Sodelovanje v postopku javne razgrnitve in javne razprave o posameznem osnutku TAP OVE in okoljskega poročila, priprava končnih okoljskih poročil ter strokovna podpora v postopku CPVO. 5. Evalvacija procesa in predlogi izboljšav.
Award criteria
- Price — Več v razpisni dokumentaciji
- Quality — Več v razpisni dokumentaciji
Official publications
- TED · 00617821-2024 · 14 October 2024
- OJS · 200/2024 · 14 October 2024
Other tenders from MINISTRSTVO ZA OKOLJE, PODNEBJE IN ENERGIJO
- Izdelava projektne dokumentacije PZI za celovito ureditev javnih površin, kjer se zadržujejo otroci – 7 lokacij v občinah Črna na Koroškem,…
- Odstranitev odpadkov na lokaciji s parc. št. 389 in 388/2 k.o. 70 Skakovci
- Izdelava projektne dokumentacije za Projekt vzdrževalnih del z ukrepi za odpravo čezmernih obremenitev okolja na opuščenem odlagališču…
- Izdelava projektne dokumentacije za Projekt vzdrževalnih del z ukrepi za odpravo čezmernih obremenitev okolja na opuščenem odlagališču…
- Izdelava projektne dokumentacije za Projekt vzdrževalnih del z ukrepi za odpravo čezmernih obremenitev okolja na opuščenem odlagališču…
- Odstranitev odpadkov na lokaciji s parc. št. 389 in 388/2 k.o. 70 Skakovci
- PREVZEM, ODVOZ IN NADALJNJA OBDELAVA GORLJIVIH ODPADKOV ŠT. 19 12 12 (sklop 1) IN 19 06 04 (sklop 2) ZA OBDOBJE 4 LET
- Svetovanja in usposabljanja za občine ter regije na področju prilagajanja podnebnim spremembam
- Svetovanja in usposabljanja za občine ter regije na področju prilagajanja podnebnim spremembam
- Zasnova in izvedba komunikacijske kampanje za trajnostno potrošnjo