El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesAccelerated procedure

Cégcsoporti SAP kiterjesztési szakértői szolg.

Buyer: VOLÁNBUSZ Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Published
18 September 2024
Submission deadline
2 October 2024, 11:00
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00559403-2024
Reference
75864b71-d34c-48c4-ab70-4449591c8933
Official source
Official source

CPV codes

Description

Keretszerződés megkötése Cégcsoporti SAP kiterjesztés szakértői szolgáltatás tárgyában. A közbeszerzés tárgyára, műszaki tartalmára és szerződéses feltételeire vonatkozó részletes feltételeket az egyéb közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. A tárgyi felhívásban alkalmazott rövidítések: Ajánlattevő: AT; AIRSZ: alkalmassági követelmény igazolásában résztvevő szervezet; Ajánlatkérő: AK; Gazdasági Szereplő: GSZ 2015. évi CXLIII törvény: Kbt.; 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet: R.; 424/2017. (XII.19.) Korm. rendelet: EKRr.; Egységes Európai Közbeszerzési Dokumentum: EEKD; Ajánlati felhívás: AF; Közbeszerzési dokumentumok: KD; FAKSZ: felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadó. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet (továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgyjellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben…

Award criteria

Official publications

Other tenders from VOLÁNBUSZ Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság