CBO 2023-1
Buyer: Vlaamse Overheid
- Published
- 20 March 2024
- Estimated value
- €130,000,000
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00165867-2024
- Reference
- d7f66f63-2490-4a63-b229-392f9471bc9b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45000000Trabajos de construcción
Description
De oproep Constructieve Benadering Overheidsopdrachten (CBO) is een mededingingsprocedure met onderhandeling op basis van art. 38, §1, 1°, c) van de wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016 met naleving van de Europese bekendmakingsregels. Via de CBO-procedure worden ondernemers aangesteld die zorgen voor het ontwerp en de bouw van sociale woningen op gronden die ze aan een sociale huisvestingsmaatschappij (SHM) of woonmaatschappij (WM) zullen verkopen. Elk afgesloten contract behandelt de bouw sociale woningen, inclusief het ontwerp en de verkoop van de grond aan een SHM of WM. De gronden liggen in het Vlaams Gewest.
Award criteria
- Price
- Quality — Architecturale en stedenbouwkundige waarde
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Cores Development nv | €19,939,425 | — |
| MV Real Estate nv | €9,833,094 | — |
| Artem nv | €7,531,972 | — |
| Durabrik Bouwbedrijven nv | €1,431,102 | — |
Official publications
- TED · 00165867-2024 · 20 March 2024
- OJS · 57/2024 · 20 March 2024