Bytový dům Krátká Valašské Klobouky – projektová dokumentace
Buyer: Město Valašské Klobouky
- Published
- 13 November 2025
- Submission deadline
- 24 November 2025, 10:00
- Estimated value
- 10,800,000 Kč
- Place of performance
- CZ072
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00753391-2025
- Reference
- 15f5aca2-f96f-4b66-8508-dce9a4eecf1c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71250000Servicios de arquitectura, ingeniería y agrimensura
- 71320000Servicios de diseño técnico
- 71248000Supervisión del proyecto y documentación
Description
Cílem je příprava projektu a zpracování projektové dokumentace, která bude základním kamenem pro následnou realizaci výstavby nájemního dostupného a sociálního bydlení. Tímto krokem město Valašské Klobouky podpoří dostupnost a nabídku bydlení na svém území pro širokou škálu osob.
Award criteria
- Price — Bližší popis je uveden v zadávací dokumentaci, která je uveřejněna na profilu zadavatele ode dne uveřejnění Oznámení o zahájení zadávacího řízení, a to alespoň do konce lhůty pro podání nabídek.…
- Quality — Bližší popis je uveden v zadávací dokumentaci, která je uveřejněna na profilu zadavatele ode dne uveřejnění Oznámení o zahájení zadávacího řízení, a to alespoň do konce lhůty pro podání nabídek.…
Official publications
- TED · 00753391-2025 · 13 November 2025
- OJS · 219/2025 · 13 November 2025