Burckhardt gázkompresszorhoz alkatrészek - 2024
Buyer: Magyar Földgáztároló Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Published
- 13 October 2025
- Estimated value
- 3,861,401 Ft
- Place of performance
- Kardoskút, HU332
- Procedure
- Negotiated procedure
- Notice number
- 00668653-2025
- Reference
- 22353a8e-0510-4300-b24b-e78289e89fa5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42124340Partes de compresores de gas
Description
Szállítási keretmegállapodás a Magyar Földgáztároló Zrt. részére Burckhardt 6HS-E-19.22/36-140 típusú gázkompresszorhoz alkatrészek beszerzésére a szerződéskötéstől számított 3 éves időszakban. 2025. évi III. negyedév - rendszeres tájékoztató az eljárás eredményéről
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | BURCKHARDT 6 HS-E 2025-2 közvetlen megrendelés | 42124340 Partes de compresores de gas | 3,861,401 Ft |
| 2 | BURCKHARDT 6 HS-E 2025-3 közvetlen megrendelés | 42124340 Partes de compresores de gas | 4,665,928 Ft |
| 3 | BURCKHARDT 6 HS-E 2025-4 közvetlen megrendelés | 42124340 Partes de compresores de gas | 19,388,345 Ft |
| 4 | BURCKHARDT 6 HS-E 2025-5 közvetlen megrendelés | 42124340 Partes de compresores de gas | 2,896,875 Ft |
Award criteria
- Quality — Megrendeléstől számított szállítási határidő (max. 100 naptári nap) (naptári nap)
- Quality — Jótállás időtartama (min. 12 hónap - max. 60 hónap)
- Price — Nettó ár
- Quality — Megrendeléstől számított teljesítési határidő
- Quality — Megrendeléstől számított teljesítési határidő
- Quality — Megrendeléstől számított teljesítési határidő
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| GanzEnergy Korlátolt Felelősségű Társaság | 19,388,345 Ft | — |
| GanzEnergy Korlátolt Felelősségű Társaság | 4,665,928 Ft | — |
| GanzEnergy Korlátolt Felelősségű Társaság | 3,861,401 Ft | — |
| GanzEnergy Korlátolt Felelősségű Társaság | 2,896,875 Ft | — |
Official publications
- TED · 00668653-2025 · 13 October 2025
- OJS · 196/2025 · 13 October 2025
Other tenders from Magyar Földgáztároló Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Kútmunkálat felügyeleti szolgáltatás 3 évre - 2026
- Termelő-, toldó és vastagfalú cső beszerzése 2026
- Meddőkompenzáló és szűrő rendszer alkatrészek 2026
- Folyamatszimulációs szoftver beszerzése - 2025
- Burckhardt gázkompresszorhoz alkatrészek - 2025
- Felszín feletti karbantartás 3 évre - 2025
- Szűrőcsere szerviz szolgáltatás 3 évre - 2025
- Siemens STC-SV gázkompresszorhoz alkatrészek-2025
- FF irányítástechnikai karbantartás 3 évre - 2025
- Felszíni technológiai rendszer komplex munkálatai