El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union SuppliesFramework agreement

Burckhardt gázkompresszorhoz alkatrészek - 2024

Buyer: Magyar Földgáztároló Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Published
9 July 2025
Estimated value
€16,112
Place of performance
Kardoskút, HU332
Procedure
Negotiated procedure
Lots
1
Notice number
00448059-2025
Reference
22353a8e-0510-4300-b24b-e78289e89fa5
Official source
Official source

CPV codes

Description

Szállítási keretmegállapodás a Magyar Földgáztároló Zrt. részére Burckhardt 6HS-E-19.22/36-140 típusú gázkompresszorhoz alkatrészek beszerzésére a szerződéskötéstől számított 3 éves időszakban. 2025. évi II. negyedév - rendszeres tájékoztató az eljárás eredményéről

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
GanzEnergy Korlátolt Felelősségű Társaság €16,112

Official publications

Other tenders from Magyar Földgáztároló Zártkörűen Működő Részvénytársaság