BUD tervezési keretmegállapodás
Buyer: Budapest Airport Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér Üzemeltető Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Published
- 29 September 2025
- Submission deadline
- 9 October 2025, 14:00
- Place of performance
- HU120
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00634702-2025
- Reference
- 965673a1-8caa-4f00-872c-3a1efba58fac
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71220000Servicios de diseño arquitectónico
Description
Tervezési keretmegállapodás 48 hónapos időtartamra különböző tervezési szolgáltatások, tervellenőrzések, tanácsadói feladatok megrendelésére a Budapest Airport Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér részére 2 részfeladatban az alábbiak szerint: 1. Épület, épületszerkezet és építményi tervezés 2. Infrastrukturális tervezési feladatok Jelen eljárás a Kbt. 105. § (2) bekezdés c) pontja szerinti több ajánlattevővel megkötendő keret-megállapodás megkötésére irányul. A megrendelésekre a verseny újranyitásával kerül sor a keretmegállapodásban meghatározott feltételek szerint. Beszerzési kötelezettség csak a keretmegállapodás alapján történő verseny újranyitás során jelenik meg, illetve a ténylegesen megrendelésre kerülő feladatokat a verseny újranyitások ajánlattételi felhívása (és a kapcsolódó közbeszerzési dokumentumok) tartalmazzák. A verseny újranyitások során ajánlattevőt ajánlattételi és – nyertessége esetén – szerződéskötési kötelezettség terheli, továbbá ajánlattevő csak a keretmegállapodásban foglaltakkal azonos vagy annál az ajánlatkérő számára kedvezőbb ajánlatot tehet majd! Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy verseny újranyitása esetén a Kbt. 105. § (4) bekezdéséne…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Épület, épületszerkezet és építményi tervezés | 71220000 Servicios de diseño arquitectónico | — |
| 2 | Infrastrukturális tervezési feladatok | 71220000 Servicios de diseño arquitectónico | — |
Award criteria
- Quality — 2. M2) a) szakember alkalmassági követelményen felüli többlet tapasztalata hónapban (min. 0 hónap, legkedvezőbb szint 36 hónap)
- Quality — 3. M2) b) szakember alkalmassági követelményen felüli többlet tapasztalata hónapban (min. 0 hónap, legkedvezőbb szint 36 hónap)
- Quality — 4. M2) c) szakember alkalmassági követelményen felüli többlet tapasztalata hónapban (min. 0 hónap, legkedvezőbb szint 36 hónap)
- Price — 1. Összesen nettó napidíj (EUR)
Official publications
- TED · 00634702-2025 · 29 September 2025
- OJS · 186/2025 · 29 September 2025
Other tenders from Budapest Airport Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér Üzemeltető Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Tervezési keretmegállapodás - repülőtér fejlesztés
- TWY K rekonstrukció és hajtóműpróbázó összekötése
- TXL G - Golf gurulóutak felújítása
- T2B szervizút betonfelületének felújítása
- Új jégtelenítő hely és állóhely létesítése
- Robbanóanyag detektor berendezések karbant és jav.
- Villamos energia beszerzése 2026. évre
- Síkosságmentesítő anyagok beszerzése
- Robbanóanyag detektor berendezések karbant és jav.
- PRM szolgáltatások ellátása a BUD területén