AVTOMOBILSKA ZAVAROVANJA
Buyer: KOMUNALA SLOVENSKA BISTRICA podjetje za komunalne in druge storitve d.o.o.
- Published
- 2 October 2024
- Submission deadline
- 8 October 2024, 10:00
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00593877-2024
- Reference
- f5efb27a-66c3-44f5-8c13-cb49f5895465
- Official source
- Official source
CPV codes
- 66510000Servicios de seguros
- 66514110Servicios de seguros de automóviles
- 66515000Servicios de seguros de daños
Description
Javno naročilo zajema avtomobilska zavarovanja za potrebe voznega in strojnega parka naročnika, za obdobje 3 let. Podrobneje vsebino in obseg naročila določajo tehnične specifikacije naročnikove dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Award criteria
- Price — Kot je navedeno v dokumentaciji v zvezi z oddajo javnega naročila.
Official publications
- TED · 00593877-2024 · 2 October 2024
- OJS · 192/2024 · 2 October 2024
Other tenders from KOMUNALA SLOVENSKA BISTRICA podjetje za komunalne in druge storitve d.o.o.
- IZVAJANJE DEL V ZIMSKI SLUŽBI – SEZONA 2025/2026
- SUKCESIVNA DOBAVA POGONSKEGA GORIVA
- IZVAJANJE DEL V ZIMSKI SLUŽBI – SEZONA 2025/2026
- PREVZEM, PREVOZ IN OBDELAVA ODPADKOV IZ ČISTILNIH NAPRAV
- PREMOŽENJSKA ZAVAROVANJA
- Tiskanje, kuvertiranje in pošiljanje računov in drugih tiskovin
- STORITVE V ZVEZI Z ODPADKI
- IZGRADNJA NOVE POSLOVNO UPRAVNE STAVBE KOMUNALE SLOVENSKA BISTRICA
- NAKUP SMETARSKEGA VOZILA
- PREMOŽENJSKA ZAVAROVANJA