Autodesk AutoCAD LT programinės įrangos licencijų prenumeratos pirkimas (seno CVP IS Nr. 746573)
Buyer: LITGRID, AB
- Published
- 9 January 2025
- Estimated value
- €0
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00013291-2025
- Reference
- ae826c02-4b99-41dc-85ea-1343f6d76595
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48327000Paquetes de software de dibujo y pintura
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-13 paskelbto pirkimo Nr. 746573 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/790468?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ARKANCE LITHUANIA | — | — |
Official publications
- TED · 00013291-2025 · 9 January 2025
- OJS · 6/2025 · 9 January 2025