Asikkalan kunnan oppilaskuljetukset ja palveluliikenne
Buyer: Asikkalan kunta
- Published
- 28 March 2025
- Submission deadline
- 28 April 2025, 06:00
- Estimated value
- €1,140,000
- Place of performance
- FI1C3
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00200916-2025
- Reference
- 1092788f-869d-4976-9118-8d9cd3f99841
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60100000Servicios de transporte por carretera
- 60000000Servicios de transporte (excluido el transporte de residuos)
- 60112000Servicios de transporte por la vía pública
- 60120000Servicios de taxi
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
- 60140000Transporte no regular de pasajeros
Description
Asikkalan kunta kilpailuttaa oppilaskuljetuksia ja palveluliikenteen. Hankinta on jaettu osa-alueisiin 1-6. Katso tarkemmin liitteenä oleva tarjouspyyntö ja sen liitteet. Tällä hankintailmoituksella korvataan keskeytetty hankintailmoitus, Hilmanumero: 2025-021980.
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Osa-alue 1 | 60100000 Servicios de transporte por carretera | €240,000 |
| 2 | Osa-alue 2 | 60100000 Servicios de transporte por carretera | €180,000 |
| 3 | Osa-alue 3 | 60100000 Servicios de transporte por carretera | €180,000 |
| 4 | Osa-alue 4 | 60100000 Servicios de transporte por carretera | €180,000 |
| 5 | Osa-alue 5 | 60100000 Servicios de transporte por carretera | €180,000 |
| 6 | Osa-alue 6 | 60100000 Servicios de transporte por carretera | €180,000 |
Award criteria
- Price — Hinta 90 prosenttia
- Quality — Laatu 10 prosenttia.
Official publications
- TED · 00200916-2025 · 28 March 2025
- OJS · 62/2025 · 28 March 2025