Artroskopinės priemonės (Nr.9555-1) (seno CVP IS Nr.746006)
Buyer: VšĮ Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė
- Published
- 23 December 2024
- Estimated value
- €0
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00787786-2024
- Reference
- 855d39c6-373d-46bb-a341-4e4333572f65
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33184100Implantes quirúrgicos
Description
„Šiame pirkime yra tęsiamos senoje CVP IS 2024-11-11 paskelbto pirkimo Nr. 746006 procedūros. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/edittransaction.asp?TID=746006. Naujas Nacionalinis skelbimas apie pirkimą paskelbtas tik informavimo tikslais“.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Sraigtai kelio sąnario raiščių transplantato fiksacijai | 33184100 Implantes quirúrgicos | €0 |
| 2 | Dviejų implantų kortikalinės fiksacijos sistema priekinio kryžminio raiščio (PKR) artroskopinei rekonstrukcijai | 33184100 Implantes quirúrgicos | €0 |
Award criteria
- Price — Mažiausia kaina
Official publications
- TED · 00787786-2024 · 23 December 2024
- OJS · 249/2024 · 23 December 2024
Other tenders from VšĮ Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė
- Monitoravimo sistema su centrine stotimi (Nr.11512)
- "Chirurginiai siūlai (Nr. 10841-5)" atviras konkursas (tarptautinis)
- "Vaistai ir medicininės paskirties priemonės (Nr. 10862-3)" atviras konkursas (tarptautinis)
- Reagentai ir eksploatacinės medžiagos (Nr. 10913-12)
- Radiodažnuminio poveikio generatoriaus sistema su priedais(Nr. 11209)
- Reagentai ir eksploatacinės medžiagos (Nr. 10913-8)
- Siuvimo aparatai (Nr.10860) (skelbiamos derybos (be skelbimo))
- "Vienkartiniai skaitmeniniai pieloskopai (Nr. 11195-1)" atviras konkursas (tarptautinis) - NUTRAUKTAS
- Vaistai ir medicininės paskirties priemonės (Nr. 10862-5)
- Rivilė API (Nr. 10965)