Areštinėje laikomų asmenų maitinimo paslaugos (seno CVP IS Nr. 690959)
Buyer: Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
- Published
- 19 December 2024
- Estimated value
- €24,793,388
- Procedure
- Restricted procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00780866-2024
- Reference
- 48bc52ee-3e4c-426c-8538-1fd638ede219
- Official source
- Official source
CPV codes
- 55520000Servicios de suministro de comidas desde el exterior
Description
Šioje dinaminėje pirkimo sistemoje yra tęsiama senoje CVP IS 2023-10-21 paskelbta dinaminė pirkimo sistema Nr. 690959. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/publicpurchase_docs.asp?PID=731587. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Official publications
- TED · 00780866-2024 · 19 December 2024
- OJS · 247/2024 · 19 December 2024
Other tenders from Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
- BEPILOTIS ORLAIVIS (Atviras (tarptautinis) konkursas)
- Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato tarnybinių transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto paslaugos Naujosios…
- Transporto priemonių nuvežimo, pervežimo, perkėlimo ir jų saugojimo paslaugos Akmenės rajono savivaldybės teritorijoje
- KONKRETUS PIRKIMAS. VILNIAUS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO TARNYBINIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ TECHNINĖS PRIEŽIŪROS IR REMONTO…
- PROGRAMINĖS ĮRANGOS (ADOBE CC ALL APPS, PDQ INVENTORY+PDQ DEPLY (ARBA LYGIAVERTĖS)) LICENCIJŲ PRENUMERATA
- Transporto priemonių nuvežimo, pervežimo, perkėlimo ir jų saugojimo paslaugos Rietavo ir Plungės rajono savivaldybių teritorijose
- Konkretus pirkimas. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato tarnybinių transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto…
- Transporto priemonių priverstinio nuvežimo ir saugojimo paslaugos Ukmergės rajono savivaldybės teritorijoje
- PROGRAMINĖS ĮRANGOS BEYONDTRUST (ARBA LYGIAVERTĖS) PRENUMERATOS (DPS PIRKIMAS)
- Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato tarnybinių transporto priemonių (Volkswagen) techninės priežiūros ir remonto…