Archeoskanzen Bojná
Buyer: Obec Bojná
- Published
- 2 January 2025
- Submission deadline
- 5 February 2025, 10:00
- Estimated value
- €6,184,746
- Place of performance
- SK023
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00000576-2025
- Reference
- c2c243a4-f3d3-469e-bbd7-a0685772da82
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45212351Trabajos de construcción de monumentos prehistóricos
- 45212350Edificios de interés histórico o arquitectónico
Description
Predmetom zákazky je vybudovanie areálu pre muzeálne a voľnočasové aktivity – Archeoskanzenu, v rozsahu projektovej dokumentácie a zadania, ktoré tvoria osobitnú prílohu súťažných podkladov. The subject of the contract is the construction of an area for museum and leisure activities - the Archeoskanzen, within the scope of the project documentation and assignments, which form a special appendix to the tender documents.
Award criteria
- Price — najnižšia cena - celková cena za plnenie predmetu zákazky v EUR vrátane 23% DPH
Official publications
- TED · 00000576-2025 · 2 January 2025
- OJS · 1/2025 · 2 January 2025